• Депардьє хоче отримати сім паспортів

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 17 червня 2013 року

Французький кіноактор Жерар Депардьє, який нещодавно отримав російський паспорт, у вересні хоче просити і алжирський, а потім хоче стати громадянином й інших країн, які йому подобаються. Про це він заявив в інтерв'ю тижневику JDD.

Жерар Депардьє«Я хотів би мати ще сім паспортів улюблених країн. Нарешті, у вересні я хотів би отримати алжирський, а потім інші. Це врятує мене від віз, бо повторюю вам, я вважаю себе вільною людиною і громадянином світу», ― сказав Депардьє журналістам JDD, вперше за 10 місяців після сенсаційного листа, якого він написав прем'єр-міністру Франції Жан-Марку Еро з приводу його податкової політики.

Відповідаючи на запитання про свій зв'язок з Росією, французький актор відзначив, що він почесний громадянин Росії і Чечні, де займається бізнесом і знімається в кіно.

«Тепер я франко-російський актор. Ось подивіться на мій паспорт. Він вже заповнений штампами, тому що я багато подорожую з однієї республіки в іншу. Я дитина народу. Я особлива людина, яка не має віку, але має голову на плечах. П'яний іноді, але моє пияцтво лише частина моїх надмірностей, які я дозволяю собі. Я думаю, це відповідає образу бунтаря, який так люблять французи, ― він долає перепони, іноді, коли п'яний. У цьому є і якийсь хуліганський дух, який подобається Путіну», ― цитує видання.

Депардьє підкреслив, що йому нічого приховувати, незважаючи на те, що він «емігрант».

«У Росії я живу, роблю фільми, веду бізнес. У мене є російська компанія, називається IP. Я підприємець, там же плачу податки ― 13% на користь держави. Це найнижчий відсоток для компаній. У Саранську я хочу займатися екотуризмом, створюю компанію з винятковими людьми з місцевих сіл. Цей регіон безпечний для туристів», ― зазначив він.

Депардьє отримав російський паспорт 5 січня 2013 року, а наступного дня прибув до Мордовії, у місто Саранськ, де отримав офіційну реєстрацію по вул. Демократична, 1.

Раніше, в грудні 2012 року він відмовився від французького громадянства і написав прем'єр-міністрові листа. У посланні актор-підприємець вказав, що вважає себе громадянином світу, а не Франції.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...