• Київська прокуратура звинуватила «АероСвіт» у шахрайстві

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 червня 2013 року

У ході перевірки авіакомпанії «Аеросвіт» на факт порушень цивільного та земельного кодексів, прокуратурою Київської області було виявлено і порушення закону «Про іпотеку», повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема, було встановлено, що наприкінці минулого року «Аеросвіт» передала частину свого майна (разом із земельною ділянкою площею 7,344 га) у заставу одному банку, уклавши з ним договір іпотеки.

Як виявилося, ця ділянка знаходиться в державній власності і значилась за міжнародним аеропортом «Бориспіль». Таким чином, «Аеросвіт» скоїв махінацію, надавши банку завідомо неправдиву інформацію про перебування у державній власності вказаної вище земельної ділянки та ввівши в оману іпотекотримача, йдеться в повідомленні.

За результатами перевірки прокуратура порушила проти високопосадових осіб авіакомпанії кримінальну справу за шахрайство з фінансовими ресурсами.

Зазначимо, згідно з ч. 1 ст. 5 закону України «Про іпотеку», предметом іпотечного договору може бути тільки майно, що перебуває у власності іпотекодавця.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...