• У Китаї заборонили зображення Вінні-Пуха та Сі Цзіньпіна

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 12 червня 2013 року
Китайські цензори видалили зі свого сегменту Інтернету картинку з Вінні-Пухом та Тигром тільки тому, що до неї була прикріплена фотографія генсека КНР Сі Цзіньпіна і президента США Барака Обами, повідомляє «Бі-Бі-Сі». 
Фото двох керівників країн було зроблено під час їхньої спільної прогулянки в Каліфорнії 8 і 9 червня, де вони спілкувалися у неформальній обстановці. У ті дні тут проходив саміт.
Китайські блогери побачили схожість в цих двох зображеннях і зробили колаж.
Картинка широко поширилася в КНР, завдяки Sina Weibo ― місцевому аналогу Твіттера. Як підмітили автори, у двох зображень не тільки фігури, пози і вирази облич однакові, а й задній фон (зелений газон, сіра огорожа, кущі з квітами).
Як відзначає видання, в ході діалогу американський і китайський політики обговорювали також і Інтернет. Зокрема, Обама дорікнув китайську сторону за регулярні атаки китайських хакерів на американські відомчі сервера США.
Пекін відомий тим, що нетерпимо ставиться до «делікатних» для компартії Китаю висловлювань. У березня 2013 року Китай потрапив у черговий список «ворогів інтернету» за версією організації «Репортери без кордонів». Серед цих «чутливих» тем: видалення органівбійня на Тяньаньмень тощо.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...