• Найстаріший житель Землі помер у віці 116 років

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 12 червня 2013 року

Японець Дзіроемон Кімура, що числився в Книзі рекордів Гіннесса як найстарший із чоловіків, що коли-небудь жили на Землі, помер сьогодні у віці 116 років.Смерть японського довгожителя настала з природної причини ― від старості, повідомляє AFP. Тепер, після смерті Дзіроемон Кімури звання найстарішої людини в світі, згідно з Книгою рекордів Гіннеса, перейшло до 115-річної співвітчизниці Місао Окава.

Кімура отримав титул найстаршого чоловіка в Японії після того, як 19 червня 2009 року помер його співвітчизник Томодза Танабе з префектури Міядзакі.

Народжений в 1897 році Дзіроемон Кімура 40 років пропрацював поштарем, а після виходу на пенсію до 90 років займався сільським господарством на своїй фермі в місті Кетанго (префектура Кіото).

Після того, як у нього почали слабнути ноги, Кімура більшу частину часу проводив удома. Водночас намагався підтримувати себе в хорошій фізичній формі: рано вставав і крутив педалі на велотренажері, помірно і регулярно харчувався. Крім того, він жваво цікавився новинами, любив приймати гостей, дивитися телевізор і по дві години кожен день проводив за читанням газет.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...