• Кішку міністра фінансів Британії запідозрили в шпигунстві

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 10 червня 2013 року

Смугаста кішка Фрея (Freya) міністра фінансів Британії, яка зникла безвісти три роки тому, недавно була повернута в сім'ю канцлера цілою і неушкодженою.

Незважаючи на очевидну радість через те, що повернувся давно втрачений маленький друг, Джордж Осборн прийшов у деяке замішання, оскільки Фрея швидко освоїлася і вільно гуляла по Даунінг-стріт, 11.

Вона не тільки бродила по Уайтхоллу, а й розгулювала на військових навчаннях, відвідувала різні урядові будівлі і навіть бари, які розташовані на пристойній відстані від Даунінг-стріт, повідомляє The Daily Mail.

Після того, як Фрею повернули, сімейство перевірило тварину на «безпеку». Як виявилося, побоювання міністра були не марні: кішку забезпечили секретним обладнанням китайські шпигуни, а потім повернули господарям.

Фрея тепер живе у квартирі №10 (праворуч) сімейства Осборнів, в той час як кіт Ларі прем'єр-міністра Девіда Кемерона ― у квартирі №11 (ліворуч) сімейства Кемеронів.

Вчора смугаста красуня вільно бродила знаменитою вулицею, зовсім не боячись порушити сферу впливу Ларі і вже встигла з ним побитися в саду. Між двома домашніми тваринами встановилася антипатія та «світ Ларі перевернувся», пише видання.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...