• У центрі Києва планують будувати не вище 16 поверхів

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 10 червня 2013 року
Новим генпланом Києва передбачено будувати будинки в центрі столиці не вище 16 поверхів, повідомляє «Коммерсант-Україна» з посиланням на керівника групи розробників цього проекту Сергія Броневицького.
Висотність багатоповерхових будинків, за словами архітектора, для кожного кварталу буде різною. Наприклад, у визначених місцях на Подолі буде дозволено будувати будівлі не більше п'яти поверхів. А на бульварі Лесі Українки таких обмежень не передбачено.
Крім того, в історико-архітектурних зонах взагалі буде заборонено будь-яке будівництво. Це стосується, зокрема зон, де розташовані Києво-Печерська лавра і Софія Київська.
Відповідного документа буде подано до Київради восени, а в грудні очікують його затвердження.
Нагадаємо, в травні 2008 року Містобудівна рада Мінрегіонбуду затвердила концепцію розміщення висоток і споруд у Києві. Її головний принцип полягав у тому, щоб висотні будівлі були максимально зосереджені за межами центральної частини міста (на околицях, на лівому березі, Рибальському острові, а також на в'їздах до Києва і вздовж магістралей), повідомляла раніше ЛIГАБiзнесIнформ
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...