ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Водіям дніпропетровських маршруток заборонять вмикати музику

Велика Епоха
Виконкомом Дніпропетровська затвердив рішення: заборонити водіям міських маршруток включати музику, оскільки пасажири виступають проти блатних пісень і шансону, повідомляє «Сегодня».

Фото: kiyany.obozrevatel.com
Фото: kiyany.obozrevatel.com
Як повідомляє видання, це рішення набуде чинності через місяць.

За словами чиновників міськради, до них систематично надходили відповідні скарги від людей.

«Для нас головне, щоб пасажирам було зручно і безпечно, і це не єдине нововведення, яке ми запланували. Ми хочемо добитися того, щоб водії маршруток виглядали пристойно. Люди скаржаться, що вони неохайні, їздять у брудному одязі, шортах, шльопанцях. Але це ж їхня робота. Тому ми висловили побажання керівникам підприємств: увести для водіїв обов'язкову робочу уніформу», ― цитує видання представника департамента транспорту та зв'язку.

Водії маршруток до майбутнього нововведення поставилися скептично.

«Я повинен весь день сидіти без музики і радіо і слухати тільки незадоволених пасажирів? Люди вічно скаржаться: то музика не та, то здача не тими купюрами, то рано зупинився, то пізно. Насправді, вони самі відволікають нас своїми розмовами по телефону або один з одним. Я як слухав музику, так і буду слухати, нехай що хочуть, те й роблять!» ― обурився місцевий водій журналісту газети «Сегодня».

У службі ж ДАІ Дніпропетровська відзначили, все, що відволікає шофера від руху, має бути усунено.

«Водієві, який їде один, простіше сконцентруватися, а от у маршрутці важче: музика і розмови людей можуть відволікати», ― прокоментував виданню начальник прес-служби дніпропетровського ДАІ Володимир Лебедєв.

Він також зазначив, що за кордоном водії громадського транспорту одягнені в світлі сорочки і брюки.