• Adidas і Nike почали штампувати кросівки на 3D-принтері

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 11 червня 2013 року

Виробники спортивного одягу та взуття Adidas і Nike перейшли з технології лиття у виготовленні кросівок до 3D-друку, що прискорило процес пошиття з 1-1,5 місяців до 1-2 днів, повідомляє The Financial Times.  

У Nike відзначили, що за останні півроку провели 12 випробувальних штампувальних раундів пробних зразків. У Adidas Німеччини також похвалилися успіхами виробництва підошов зі складним рельєфом для спортивного взуття за допомогою 3D-принтерів.

Об'ємний друк не тільки дозволив компаніям значно скоротити процес випуску готової продукції, а й дав можливість створювати безліч зразків. Крім того, в цьому процесі потрібна значно менша кількість працівників.

Поки що 3D-друк не використовують у серійному виробництві через його невисоку швидкість. Принтер друкує одну підошву пошарово близько двох годин.

Зазначимо, раніше прототипи Adidas штампували вручну методом лиття: в сталеву опоку заливали розплавлений пластик, чекали затвердіння, а потім виймали форму. У процесі було задіяно 12 техніків.


Професійний інтернет магазин з Продажу Картриджів для принтерів "Купити та Друкувати" пропонує придбати СНПЧ для принтера Canon Pixma MP280 і друкувати в 30 разів більше за ті ж гроші. У цьому магазині можна придбати Картриджі для будь-якого принтера.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...