• Співака, підозрюваного у викраданні 25 млн грн, відпустили

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 12 червня 2013 року

Співака Максима Островського (творчий псевдонім Vall Diss) суд Ужгорода вчора ввечері відпустив під заставу у 250 тис. грн.

Артиста затримали вчора в Києві і перевезли в Ужгородський суд для обрання йому запобіжного заходу. Островського підозрюють в організації афер зі швидкими кредитами на загальну суму близько 25 млн грн, повідомляє «Укрінформ» з посиланням на прес-секретаря прокуратури Закарпатської області Вікторію Попович.

Хоча прокуратура звернулася до суду з клопотанням про утримання підозрюваного під вартою, але суддя міжрайонного суду, за словами Попович, відпустив артиста під заставу всього лише в 250 тисяч грн.

Сьогодні суд обере запобіжний захід ще чотирьом спільникам артиста. Засідання пройде в закритому режимі.

Як повідомлялося, Островський відкрив мережу банків у дев'яти областях України, через які пропонував клієнтам швидкі кредити. Серед його псевдо-фінансових установ числяться «Б.А.Н.К. Народний», «Кредит Груп», ПП «ТФК АКТИВ», «ПАТ Європейський кредит», ПАТ «Ренесанс Кредит», «Б.А.Н.К. ЮЕЙ» і ПП «Довіра БАНК». Велика частина з них досі легально обманює українців, пише Gazeta.ua.

Для отримання кредиту клієнту необхідно було обов'язково сплатити першочерговим внесок. Сума застави залежала від розміру кредиту. Але заплативши внесок, люди кредит так і не отримували. Суму внеску також не повертали. У підсумку під кредитну аферу Островського потрапили 7 тисяч українців.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...