• Київська пенсіонерка хоче переписати квартиру на Олега Меньшикова

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 12 червня 2013 року

Російський актор театру і кіно Олег Меньшиков незабаром може стати володарем київської двохкімнатної квартири. Своє житло на нього вирішила переписати киянка.

Про це розповіла газеті «Сегодня» сама господарка квартири, 66-річна пенсіонерка Валентина Бондаренко, яка живе на околиці Києва.

За її словами, вона закінчить оформлення всіх необхідних документів у серпні, після чого передасть ключі від своєї квартири улюбленому акторові.

Раніше діти Валентини Бондаренко заперечували проти такого вчинку матері, але тепер, як каже вона, вони виросли, обзавелися сім'ями і роз'їхалися.

Давня прихильниця Олега Меньшикова також розповіла, що не пропускає жодної вистави за участю народного артиста Росії в Києві. Сам Меньшиков на зв'язок з виданням не вийшов, а його представник коментувати вчинок київської пенсіонерки відмовився.

Це не перший випадок, коли шанувальники переписували улюбленим артистам своє майно. Серед них Філіп Кіркоров, Вітас і Сергій Звєрєв.

«У кожного артиста є свої „фанати“, які постійно дзвонять до каси, запитують, а чи грає в цьому спектаклі той-то або той-то. На виступи вони приносять квіти, а то й дорогі подарунки. Для шанувальників живий артист ― це диво, він як море або вогонь ― шанувальники хочуть його споглядати нескінченно», ― зазначив у травневому інтерв'ю журналу «Коммерсант Quality» заслужений артист і діяч мистецтв РФ Сергій Федотов.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...