• Одеса отримає 27 млн грн для ліквідації наслідків урагану

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 11 червня 2013 року

Кабінет Міністрів виділить Одесі 27 млн грн на ліквідацію наслідків урагану, заявив віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул під час виїзної наради міжвідомчого оперативного штабу Одеської області.

За його словами, ця сума дозволить повністю покрити завдані місту збитки. Гроші будуть виділені з резервного фонду Одеси.

Вчора в муніципалітет міста надійшли 2,3 млн грн (в першу чергу для відновлення міського електротранспорту). До кінця тижня ця цифра збільшиться до 11 млн, пише «Укрінформ». 

Нагадаємо, ураган пронісся над Одесою 31 травня 2013 року (бушував всього 15 хвилин). В результаті загинула 1 людина, 40 постраждали. Повалені тисячі дерев. Від вітру та падіння дерев пошкоджені лінії електропередач, дахи будинків та комунальні газопроводи. Затоплено багато вулиць, розбиті десятки автомобілів. Також постраждали пляжні інфраструктури і ботанічний сад, передавав ТСН

Зазначимо, в той день ураган завдав шкоди ще 5 областям України: Київській, Житомирській, Вінницькій, Миколаївській та Волинській.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...