• Де відпочиватимуть українці влітку 2013 року - соцопитування

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 13 червня 2013 року

Більше половини українського населення (68%) цього року не планує відпочивати влітку ― цей показник став вищим, ніж позаминулого року, на 2%, показало дослідження, проведене Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Опитування проводилось з 21 до 30 травня 2013 методом інтерв'ю. Було опитано 2030 респондентів старших за 18 років з усіх областей України, включаючи Крим, повідомляє прес-центр КМІС

Як показало всеукраїнське опитування громадської думки, ті, хто цьогоріч планують і мають можливість кудись поїхати під час літньої відпустки (13%), хочуть провести її в Криму, Карпатах та інших місцях України. У 2011 році цей показник дорівнював 16%.

На дачах та заміських будинках відпочинуть 6% опитаних, у родичів в селі ― 4% і лише 2% мають намір провести відпустку за кордоном.

При цьому на відпочинок в рідній країні налаштовані в основному жителі Східних регіонів (16%), менше ― Центральних (13%), і приблизно однаково в Південних та Західних областях (11% і 10% відповідно).

Відпочити на дачі планує приблизно однаковий відсоток громадян з різних частин України: в Центральних ― 7%, Східних та Західних ― 6% та Південних ― 5%.

Подібна ситуація і з відпочинком у селах: у Західних регіонах так проводитимуть час 5%, в інших ― 4% населення.

Що стосується закордону, то відпочивати туди поїдуть 4% жителів Західної України, 3% ― Східної, 2% ― Центральної і 1% ― Південної.

Кількість тих, хто взагалі не має можливості куди-небудь поїхати відпочивати, склала 21% з числа опитаних, наголошується в повідомленні Інституту соціології.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...