• Українські курорти покриють безкоштовним Wi-Fi

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 червня 2013 року

Незабаром кримський півострів покриють безкоштовними Wi-Fi зонами. Поки що найбільшу ділянку якісної бездротової інтернет-мережі створять у центрах Криму, а пізніше і в кримських регіонах.

Wi-FiТакий план намітив прем'єр-міністр АРК Анатолій Могильов, передає портал «Новини Криму».

«Є думка, що в селі Інтернет не актуальний, але це помилка. Якраз у віддалених сільських районах це питання стоїть особливо гостро. Впровадження сучасних технологій в повсякденне життя підвищить рівень комфорту в кримських містах, тому ми продовжимо цю роботу», ― зазначив голова Радміну.

За даними проекту севастопольського провайдера, який буде здійснювати створення Wi-Fi зони в своєму місті, тільки в Севастополі до кінця року планується встановити понад 100 точок доступу. Таким чином, місто-герой стане однією з найбільших безкоштовних Wi-Fi зон у кримській республіці.

В область бездротового покриття увійдуть такі севастопольські місця відпочинку, як Приморський бульвар, парк Перемоги, набережна Корнілова, вулиці центрального міського кільця, Малахов курган, парки Комсомольський і «Лукомор'я» і сквер Ленінського комсомолу.

Безкоштовна Wi-Fi послуга буде доступна зі швидкістю 128 кбіт/с, а якщо платно, то до 10 Мбіт/с. Вартість платної послуги в день становитиме 5 грн, а для абонентів провайдера ― всього лише 20 грн на місяць.

Нагадаємо, минулого року, безкоштовний Wi-Fi був успішно впроваджений в центрі Євпаторії і Ялти (на головних міських вулицях, автовокзалі і пляжі), а також на набережних Алушти і Судака.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...