• Заради улюбленої такси американка відправила в нокдаун ведмедя

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 червня 2013 року

На Алясці бурий ведмідь думав, що знайшов їжу, коли схопив таксу, щоб поласувати нею. Але собака виявилася вихованкою 22-річної мешканки США Джуно Брук Коллінз, яка тут же кинулася її захищати.

Почувши відчайдушний вереск Феджи, господарка такси побігла на зустріч і побачила, як ведмідь кусав її улюбленого друга за загривок.

«Це було схоже на те, коли вони їдять лосося», ― цитує Today.com розповідь американки.

Не думаючи про наслідки, дівчина інстинктивно підбігла до бурого хижака і зі всієї сили вдарила його по морді. Клишоногий сторопів, відпустив здобич і присів.

«Я дуже злякалася за собаку і стала кричати на ведмедя, відлякуючи його. Моя Феджа верещала. Тоді я просто підійшла до нього і вдарила кулаком йому по морді, і він відпустив», ― закінчила вона свою історію.

Коли її приятель Рейган О'Тул вийшов з дому подивитися, що відбувається, то побачив ведмедя, що тікає, і Коллінз, яка схвильовано метушилася над своєю собакою.

«Я готовий побитися об заклад, що якби ведмідь хотів з'їсти її друга, то хоробра Брук Коллінз була б менш агресивною в той момент. Це я до того, як сьогодні люди дуже сильно прив'язуються до своїх домашніх тварин», ― прокоментував незвичайний випадок журналіст видання.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...