• Ураган з градом пронісся через південь України

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 1 липня 2013 року

Проливний дощ, який почався в Кривому Розі напередодні ввечері, незабаром переріс майже в ураган, супроводжуваний градом. Шквалистий вітер валив дерева і білборди, а градини розміром з куряче яйце запросто могли вбити.

На 129-му кварталі Кривого Рогу град побив скло в будівлі дитячого реабілітаційного центру та лобове скло машин. Перелякані водії в поспіху залишали відкриті парковки з уже розбитими шибками, повідомляє сайт міста Кривого Рогу.

На вул. Фрунзе буря знищила весь урожай. З дерев зірвало листя, і вони стоять майже голі. Всі овочі на городах побило градом.

«Листя немає. Нічого не вижило: картопля, огірки, помідори... все збито градом. Стояла і плакала», ― цитує видання коментар читачки.

На виїзді з міста вздовж траси ураган повалив всі сухі тополі, а в межах міста дерева розломило навпіл, бетонні конструкції перекинуті. З магазинів і рекламних розтяжок здерло вивіски.

Потужний ураган пройшовся вчора ввечері і вночі і по півночі Одеської області. Проливний дощ так затопив вулиці, що все навколо плавало. Через поривчастий вітер вночі знеструмило 36 населених пунктів області, а від сильних розрядів блискавки у багатьох жителів селища Саврані згоріла побутова техніка, передають місцеві ЗМІ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...