• У СБУ визнали прослуховування українців

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Неділя, 30 червня 2013 року
Якщо будь-які громадяни України викликають інтерес у спецслужб, то вони прослуховують їх, заявив генерал-лейтенант Служби безпеки України (СБУ) Олександр Скіпальський.
«Для розвідки, якщо поставлено завдання, то слова „неможливо“ немає... Якщо мета визначена, то є технічні можливості прослуховування. Ми знаємо, що на кожному кроці наших громадян прослуховують як тут, так і за кордоном. Все залежить тільки від того, чи становить ця людина інтерес для спецслужби», ― цитує газета «Сегодня» коментар Скіпальського.
У той же час 99,9% громадян України, за його словами, не цікавлять спецслужби, тому що вони «законослухняні».
Отримати від судді дозвіл на прослуховування якогось громадянина можна, як сказав генерал, зробивши його фігурантом оперативно-розшукової справи. Наприклад, якщо є підозра на причетність особи до злочину або вона є важливим свідком. При цьому сам громадянин про це може так ніколи і не дізнатися.
Зазначимо, для виявлення та ліквідації будь-яких прослуховувальних пристроїв є детектори, які сьогодні можна вільно придбати в безлічі інтернет-магазинів. Це особливо актуально для сфери бізнесу і шоу-бізнесу, де багато підприємців і зірок стикаються з витоком конкурентної або особистої інформації.
Нагадаємо, раніше російські видання повідомляли, що російські спецслужби навчилися прослуховувати розмови в Skype.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...