• В можливому зриві угоди про асоціацію Азаров винить європейців

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 26 червня 2013 року

Якщо Євросоюз не підпише з Україною угоду про асоціацію, то в цьому будуть винні самі європейські політики. Про це заявив український прем'єр-міністр Микола Азаров угорським журналістам, передає прес-служба Кабміну.

«Мені буде шкода, якщо нічого не вийде з надуманих причин. Тут ніхто не виграє і не програє. Якщо ми не підпишемо угоду, то програють обидві сторони», ― сказав глава українського уряду.

У той же час Азаров висловив надію на позитивний результат осіннього саміту у Вільнюсі.

«Я ― оптиміст, адже це рішення готувалося кілька років і відповідає інтересам як України, так і Євросоюзу», ― додав він.

Раніше посол ЄС в Україні Ян Томбінський повідомляв, що якщо угода з Україною про асоціацію в листопаді цього року провалиться, то Євросоюз зможе повернутися до підписання не раніше літа 2015 року.

Зазначимо, для підписання угоди про асоціацію Києву необхідно буде виконати певні зобов'язання. З них найголовніше ― вирішення питання з виборчим правосуддям (звільнення Юлії Тимошенко). Ще два пріоритетних ― проведення судових реформ і зміна законодавства про вибори. Всього 11 вимог, як повідомляв раніше «Лівий берег».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...