• Янукович жалкує, що Кличко та Тягнибок не прийшли до нього

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 19 червня 2013 року
Президент України Віктор Янукович на зустрічі з главами парламентських фракцій і керівництвом ВР висловив жаль з приводу відсутності представників фракції «УДАР» і «Свобода», повідомляє прес-служба глави держави.
«Коли є бажання співпрацювати, то заради держави і народу можна досягти будь-якої мети. Але мабуть мета у них інша... Я ж готовий до системної співпраці з парламентом, але все залежатиме від культури наших відносин і політичної культури», ― сказав керівник країни.
У той же час Янукович відповів на низку питань, порушених Віталієм Кличком у відкритому листі до Президента.
Торкаючись теми приватизації газотранспортної системи, Янукович підкреслив, що Україна ніколи і ні з ким під час переговорів з газових питань не використовувала слово «приватизація».
«Це все чутки чи домисли, можливо, навіть провокація. Сьогодні є тільки велике бажання створити консорціум „Україна ― Європа ― Росія“», ― сказав Президент.
Що стосується «соціально-економічного колапсу в Україні», то, на думку Януковича, це «нагнітання страхів» і «роздування пристрастей».
«Така постановка питання недоречна, тому що вона не підкріплюється фактами. Зараз нами підготовлено близько 800 інвестиційних проектів. Вони спрямовані, насамперед, на підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника. У зв'язку з цим треба прийняти ще 17 законів. Я б попросив вас, шановні колеги, підтримати їх, тому що всі вони спрямовані на поліпшення інвестиційного клімату в нашій країні», ― сказав президент.
На зустрічі в Адміністрації Президента були присутні голови фракцій Партії регіонів, КПУ і «Батьківщина», а також спікер Парламенту Володимир Рибак, представник Президента у ВР Юрій Мірошниченко, Глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін і міністр Олена Лукаш.
«Ми з вами політичні опоненти, і те, що ця зустріч відбулася ― це дуже правильно, в першу чергу для країни. Так відбувається в будь-якій демократичній країні, де опозиція і влада проводять чесний, відвертий і прозорий діалог», ― цитує прес-центр Президента думку Арсенія Яценюка. 
Глава фракції «Батьківщина» також зазначив, що вони готові голосувати за всі законопроекти заради підписання Угоди про асоціацію з ЄС і підняв питання про звільнення Юлії Тимошенко для лікування за кордоном.
Нагадаємо, вчора лідери фракцій «УДАР» і «Свобода» заявили, що на зустріч з Януковичем не підуть. Пізніше Віталій Кличко оприлюднив на сайті своєї партії відкритого листа, де перерахував питання, які хотів би обговорити в парламенті разом Президентом країни. Вони стосувалися «подолання економічної та соціальної кризи в країні», приватизації газотранспортної системи, звільнення Юлії Тимошенко, прийняття законів щодо реформування судової та правоохоронної систем і призначення дати виборів у п'яти «проблемних» округах та Києві.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...