• Кличко передав Президенту України відкритого листа

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 19 червня 2013 року
Лідер фракції «УДАР» Віталій Кличко направив до Адміністрації Президента України листа з переліком питань, які, на думку опозиціонера, допоможуть Віктору Януковичу виступити у Верховній Раді.
Запитання, що перелічені в листі, стосуються подолання економічної та соціальної кризи в країні, звільнення політв'язнів (Юлії Тимошенко), прийняття законів щодо реформування судової та правоохоронної систем, приватизації газотранспортної системи і призначення дати виборів у п'яти «проблемних» округах та Києві.
«Сподіваюся, Ви розумієте всю відповідальність, покладену на Вас Конституцією і народом України як на главу держави ... і все-таки зважитеся на виступ і дискусію в парламенті», ― наголошується в посланні, розміщеному на сайті партії
Своєю чергою, сьогодні голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк і його соратники, йдучи на зустріч з Януковичем, також підготували звернення. У ньому вони перерахували питання, які хотіли б обговорити в парламенті разом з Президентом країни.
Нагадаємо, вчора Віталій Кличко заявив, що відмовляється йти на зустріч з Януковичем і головами фракцій, оскільки має намір вести тільки відкритий і публічний діалог. 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...