• 86-річне подружжя стало зіркою YouTube

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 17 червня 2013 року

Ролик Лінди Уїтекер (Linda Whitaker), в якому вона показала, як її літні батьки зворушливо співають гімн любові, став топом на YouTube. За кілька місяців (починаючи з лютого) дане відео переглянули майже півмільйона людей, а прокоментували понад 12 тисяч.

Головні герої відеосюжету ― 86-річний житель штату Юта Джеймс Пінегар, що лежить на лікарняному ліжку, і його дружина Колін, яка прийшла відвідати свого чоловіка.

Травмований Пінегар просить дружину підійти ближче. Вона підходить і бере чоловіка за руку. Пара починає співати пісню You Are My Sunshine («Ти моє Сонце»), ледь стримуючи сльози. Емоції з кожним кадром переповнюють подружжя, а їх дочка в цей час знімає батьків на відео.

Після цього це відео під назвою «Яка вона справжня любов» з'явилося на YouTube.

Пізніше у дочки подружжя взяли інтерв'ю, де вона журналістам Huffington Post каже: «Цей гімн є їх піснею, яку вони разом співали протягом багатьох років. Вони ― дивовижна пара. Мама не залишала тата в лікарні три місяці. У той час, коли вони співали цю пісню, він дійсно думав, що помре».

Як пише видання, батько Уїтекер був госпіталізований до лікарні після того, як спробував допомогти встати 90-річному сусіду-приятелеві: той з необережності впав на льоду. Намагаючись його підняти, впав і Джеймс. Падіння виявилося невдалим: старий зламав стегно. Пізніше в лікарні старий отримав зараження крові і перебував у важкому стані.

«Це був для нього великий удар. Зараз він почуває себе краще», ― сказала Уїтекер.

Коли літня пара дізналася про успіх в YouTube і численні побажання, їх це дуже сильно надихнуло. Вони з радістю читали всі коментарі і дякували користувачів YouTube за підтримку.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...