• Доньку Тимошенко пустили до матері

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 17 червня 2013 року

Сьогодні донька Юлії Тимошенко, Євгенія, прибула до харківської лікарні на зустріч з матір'ю в якості захисника. Представники колонії запропонували засудженій пройти в кімнату побачень, проте вона відмовилася. Таким чином, зустріч, як виняток, дозволили проводити прямо в палаті, де лежить екс-прем'єр.

У повідомленні прес-служби пенітенціарної служби України (ДПтС) підкреслюється, що таке рішення було прийнято керівництвом колонії тільки з метою того, щоб не допустити поширення неправдивих звинувачень на адресу пенітенціарного відомства і попередити можливі провокації.

Раніше, о 13:20, у прес-центрі «Батьківщина» було оприлюднено повідомлення, що захисницю Юлії Тимошенко не пускали на побачення з лідером опозиції більше години.

«Те, що захисники Юлії Тимошенко вже четверту добу не можуть її побачити, викликає велике занепокоєння. До таких дій тюремники зазвичай вдаються тоді, коли над нею чиниться насильство. У п'ятницю до Тимошенко не допустили захисника Миколу Титаренка, а сьогодні ― Євгенію Тимошенко. Точно так само не допускали захисників до лідера опозиції і минулого року, коли на неї чинилося насильство під час транспортування з Качанівської колонії до лікарні», ― зазначається на сайті партії.

Враховуючи заяву Євгенії Тимошенко співробітникам ДПтС («я зараз повідомлю ЗМІ, що ви її катуєте, а мене незаконно не допускаєте. Про це дізнається і вся Європа...»), в колонії прийняли рішення впустити її прямо в медпалату до засудженої.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...