ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

WebMoney в Україні сьогодні може запрацювати

Велика Епоха
Система електронних платежів WebMoney сьогодні може відновити роботу, повідомляється на сторінці WebMoney в Facebook.

«Поки відновлено контроль тільки на „1-й палубі“, але і це вже наша маленька перемога. З понеділка (17 червня) всі наші зобов'язання перед тими, хто так довго цього чекав, будуть виконані. Ми продовжуємо робити все можливе і неможливе, щоб забезпечити повний контроль на нашому з вами човні», ― зазначили в компанії, подякувавши всім також за «терпіння і розуміння».

Днями раніше, Президент Асоціації учасників електронного бізнесу Юрій Чайка, Віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) з питань науки та ІТ Іван Пєтухов, голова Правління Інтернет Асоціації України (ІнАУ) Тетяна Попова та Голова Правління Асоціації підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) Елліна Шнурко-Табакова направили відкритого листа Віктору Януковичу щодо ситуації, яка склалася навколо WebMoney Transfer.

Голови організацій просили Президента України «забезпечити об'єктивність» і «прозорість» у прийнятті рішень у правовій площині щодо справи WebMoney. А саме: розблокувати банківські рахунки, на яких знаходяться кошти мільйонів громадян України і дати можливість WebMoney.UA виконати зобов'язання перед своїми клієнтами.

Нагадаємо, минулого тижня Міндоходов і зборів заблокувало понад 60 млн грн на рахунках українських підприємств, які мали гаманці на WebMoney. Цю систему електронних платежів звинуватили в неузгодженості з НБУ її дій на території України, а також у відсутності дозволу від Нацбанку на випуск електронних грошей.