• Експерт: Восени Україну чекає нова хвиля кризи

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 26 червня 2013 року

Вже восени Україну накриє нова хвиля економічної кризи. Щоб її подолати, владі та опозиції необхідно досягти консенсусу, заявив в ефірі 5 каналу політичний експерт Центру передових правових ініціатив Андрій Дорошенко.

«Сьогодні у світі починається друга, дуже небезпечна фаза економічної рецесії. Вона торкнеться зростання бюджетних дефіцитів і, швидше за все, державних дефолтів. А це ― падіння товарних ринків та багато інших дуже небезпечних проблем з соціальної точки зору», ― сказав експерт.

На думку Дорошенка, дуже важливо в умовах самого піку кризи зберігати можливість керувати процесами.

«Але в Україні зараз не працює парламент, опозиція знаходиться в протиріччях з владою. До того ж розкол йде і всередині опозиції. Фактично ― це паралізує не тільки нормальну діяльність уряду, а й урядових органів. Тому дуже важливо, щоб до осені (а до України ця хвиля докотиться особливо гостро восени) ми вийшли з більш-менш розумною і продуманою стратегією діалогу між владою і опозицією», ― порадив політолог.

В кінці він ще раз підкреслив про важливість «політичного консенсусу та загального політичного фронту, щоб встояти перед найбільш гострими наслідками економічного колапсу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...