• WebMoney пише скарги і подає позови до суду

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 21 червня 2013 року

Щоб розблокувати рахунки своїх клієнтів компанія WebMoney Transfer подала позов до суду.

Керівництво компанії також, не втрачаючи часу, проводить апеляції і оскарження, оскільки судові процедури займають певний час, повідомив Forbes представник компанії Олексій Титов.

«У деталі вдаватися не хочу... Є більш швидкий спосіб (вирішення питання) ― якщо відповідальні за прийняття рішення про арешт рахунків, відкличуть його», ― сказав Титов.

Він також сказав, що WebMoney готова змінити «юридичну конструкцію» своєї діяльності і переключитися на роботу в рамках українського законодавства про електронні гроші. Але ця система в Україні функціонує тільки тоді, якщо ці правила роботи узгоджені Нацбанком.

«Три роки тому партнер WebМoney в Україні подав до НБУ правила, розроблені за участю WebMoney Note. Але всі ці роки банк так і не зміг отримати погодження. Правила так і не розглядали», ― додав представник WebMoney.

Нагадаємо, минулого тижня НБУ заявив, що WebMoney Transfer не має дозволу на діяльність в Україні. А Міндоходов і зборів заблокувало 60 млн грн на рахунках українських підприємств.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...