• Microsoft розпродає за півціни планшети Surface RT

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 19 червня 2013 року
Компанія Microsoft з 17 червня запустила проект у 25 державах, в рамках якого шкільні та вищі навчальні заклади зможуть оптово закуповувати планшети Microsoft Surface RT з вбудованим накопичувачем до 32 ГБ на 54—60% дешевше.
Акція діятиме до 31 серпня включно, пише The Next Web. У перелік країн, в яких діє ця знижка, увійшли США, Китай, Японія, Сінгапур, Корея, Канада, Австралія, Норвегія, Великобританія, Нідерланди, Португалія, Швейцарія, Бельгія, Швеція, Іспанія, Мексика, Італія, Австрія, Німеччина, Люксембург, Данія, Франція, Ірландія, Фінляндія, Росія та ін.
Зазначимо, Україна скористатися цією пропозицією не зможе.
Навчальні заклади зможуть його придбати всього за $199 за одиницю (без клавіатури), по $249 за комплект із сенсорною клавіатурою і по $289 ― з механічною.
Запущена акція викликана необхідністю Microsoft очистити свої складські запаси від Surface RT перед запуском нових моделей планшетних гаджетів ― Windows Blue. Як очікується, вони будуть забезпечені ОС Windows 8.1, більш потужними процесами і збільшеним об'ємом вбудованої пам'яті.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...