• Ще одній службі дозволили контролювати водіїв

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 20 червня 2013 року

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів тепер зупиняти транспортні засоби в ході руху можуть і співробітники Держінспекції з безпеки на наземному транспорті.

Постанову №420 уряду було прийнято 20 травня 2013 року. У рамках цього документа посадові особи Укртрансінспекції можуть зупиняти автотранспорт за допомогою жезла або сигнального диска для проведення рейдових перевірок, пише «Українська Правда».

При зверненні до водія інспектор зобов'язаний привітатися, представитися, пред'явити своє службове посвідчення, направлення на перевірку і назвати причину зупинки.

Підставою для зупинки може бути посадка (висадка) пасажирів у невстановлених місцях, перевірка на те, чи дотримуються норм законодавства про автотранспорт і правила перевезення (великогабаритних, небезпечних чи великовагових вантажів, «стоячих» пасажирів у міжобласних маршрутах), чи є в наявності номерні знаки, чи не причетна машина (водія чи пасажирів) до скоєння ДТП і т.п.

Перевірка одного транспортного засобу може проводитися Укртрансінспекцією до однієї години. Водій може почати рух тільки після дозволу посадових осіб.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...