• У Києві пограбували ювелірний магазин

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 20 червня 2013 року

У Києві на Севастопольській площі двоє осіб у масках і при зброї вбігли в універмаг «Залізничний» і з криками, погрозами і стріляниною пограбували ювелірний відділ.

Інцидент стався сьогодні об 11:15. Грабіжники дорогоцінності не взяли, забрали з собою лише виручку з каси, повідомляє ГУМВС України в Києві.

Під час «штурму» вони відкрили стрілянину в стелю і розбили молотком вітрину, але ювелірні прикраси не взяли. Ніхто з працівників та відвідувачів універмагу тілесних ушкоджень не отримав, але одній жінці середніх років стало погано. Медики приводили її до тями, повідомило НБН.

Хоча патрульна міліція прибула на місце події оперативно, але грабіжникам до того моменту вдалося сховатися. Зараз на місці події працюють експерти, міліція та слідчі групи. Вони уточнюють і перевіряють інформацію щодо зброї нападників.

Розшуком грабіжників зайнялися оперативні служби. На сайті МВС просять усіх громадян, хто що-небудь знає щодо скоєного злочину, звертатися до Солом'янського РУ за адресою: пр-т Повітрофлотський, 49 або за телефоном 275—33-00.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...