• Марадона виграв суд у китайських піратів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 20 червня 2013 року

Легенда футболу ― знаменитий аргентинський футболіст Дієго Марадона через суд отримає 3 млн юанів (більше $490 тис.) матеріальної компенсації за незаконне використання його образу та імені в комп'ютерній грі Hot-Blood Soccer, а також лише один юань за моральний збиток.

Дієго МарадонаКолишній спортсмен і тренер подав скаргу до суду Пекіна на три китайські компанії, що брали участь у створенні гри під назвою «Гарячий футбол», в якій були порушені права позивача. Проміжний суд №1 народних представників у Пекіні виніс рішення на його користь, передає The Hindu.

Спочатку адвокат Марадони зажадав у якості матеріального відшкодування 20 мільйонів юанів для свого підзахисного. Однак суддя відхилив зазначену суму компенсації, сказавши, що вона буде призначена в залежності від тривалості часу незаконного використання зображення Марадони і популярності гри.

Таким чином, суд виніс рішення виплатити 52-річному Марадоні 3 мільйони юанів.

Судом також було наказано корпорації The9, а саме її компаніям-розробникам «Інформаційні технології Co» (The9 Information Technology Co) і «Комп'ютер Консалтинг в області технологій» (The9 Computer Technology Consulting) протягом 90 днів надіслати листа з вибаченнями на адресу Марадони і розмістити текст цього вибачення на сайті корпорації.

Також опублікувати вибачення на своєму порталі повинна і компанія «Інтернет Інформаційна служба Пекіна, Китай» (Beijing Sina Internet Information Service), на чиєму сайті була розміщена гра «Гарячий футбол». Правда, без виплати частки компенсації колишньому футбольному гравцеві.

Гра вже була видалена з платформи великої китайської соціальної мережі Sina.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...