• У дитсадку внаслідок отруєння постраждали 40 дітей

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 21 червня 2013 року

У київському дитсадку №455 Дніпровського району спалахнула гостра кишкова інфекція. У результаті 20 червня у лікарні госпіталізували 40 дітей і одну співробітницю дошкільного закладу, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я. 

За попередніми даними комісії СЕС, всі постраждалі перед спалахом інфекції їли вермішельну запіканку з курячим м'ясом і яйцями.

У відомстві зазначили, що розклад меню, який намітили в садку на два тижні, не був затверджений. До того ж, за переконанням Держсанепідслужби, кухарі не дотримувалися правил технології приготування їжі.

Зараз всі хворі перебувають в інфекційних відділеннях лікарень столиці з попереднім діагнозом гастроентероколіт середнього ступеня тяжкості і гостра кишкова інфекція.

У той же час дитсадок №455 тимчасово закрили на період дезінфекції. За його працівниками та контактними дітьми лікарі встановили медичне спостереження.

Як наголошується в повідомленні прес-служби міністерства, СЕС здійснила перевірку і на базах постачальників продукції в дитсадок. Ніяких порушень щодо умов та строків зберігання продуктів, а також їхнього транспортування фахівці не виявили.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...