• Стадіон, побудований до Євро-2012, пропонують знести

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 24 червня 2013 року

Львівські депутати, а також місцеве керівництво футбольного клубу обговорюють питання демонтажу стадіону «Арена Львів» ― одного з найновіших і найсучасніших в Європі, який побудовано спеціально до чемпіонату Євро 2012.

Місцевий футбольний клуб «Карпати» відмовляється грати на арені через свою неплатоспроможність.

«Утримання цього стадіону обходиться в 20 млн грн. Ми не готові платити такі гроші, не маємо джерела, звідки їх взяти. Ми пропонували вже різні варіанти. Але влада поки не прислала відповідь ні на один із них», ― цитує ТСН коментар генерального директора ФК «Карпати» Ігоря Дедишина.

Своєю чергою місцеві депутати вважають, що демонтаж нового стадіону обійдеться дешевше, ніж кожен рік викидати на вітер 20 млн грн.

Однак мер Львова Андрій Садовий категорично проти думки народних обранців і спортсменів.

«Та ви що! Це ж дитина, що народилася у Львові! Її треба пестити, ростити. Це те, що прославляє Україну», ― вважає міський голова.

Двоярусний стадіон «найвищого рівня і масштабу», як зазначається на сайті арени, має площу 243 226 кв. м і близько 35 тисяч глядацьких місць. На його будівництво пішло 3 млрд грн. Однак не минуло й року, як «Львів-арена» почала обсипатися, зазначає видання.

Нагадаємо, в 2015 році Україна прийме фінальний турнір чемпіонату Європи з баскетболу у шести містах країни, в тому числі у Львові.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...