ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Росія може обмежити ввіз продуктів харчування з Греції

Велика Епоха

Россільгоспнагляд збирається заборонити постачання харчової продукції 90% підприємств Греції. В основному це стосується м'ясних і молочних продуктів.

Росія може обмежити ввіз продуктів харчування з Греції. Фото: Suat Eman/freedigitalphotos.net
Росія може обмежити ввіз продуктів харчування з Греції. Фото: Suat Eman/freedigitalphotos.net
«Найближчими днями ми направимо грецьким колегам листа з пропозицією самим призупинити поставки м'ясо-молочної продукції з підприємств. Якщо вони цього не зроблять, то обмеження введемо ми», ― цитує «Утро.UA» заяву керівника Россільгоспнагляду Сергія Данкверта.

Таке рішення російська сторона може прийняти після інспекцій по харчових компаніях Греції. За словами чиновника, раніше вони виявили численні факти обходу російських заборон на постачання продуктів, виготовлених на підприємствах, які не включені до реєстру постачальників.

«Так, наприклад, знамениті грецькі сири виготовляють з сировини, виробленої на заводах Іспанії та Італії, які не мають права на постачання їхньої продукції в РФ. З подібною практикою ми зустрілися і в Німеччині, Литві, Голландії та інших країнах», ― уточнив Данкверт.

Він також зазначив, що ця «потенційно небезпечна» готова продукція потрапляє до Росії з європейських країн без вказівки джерела сировини на товарі.