• Названо найпопулярніший вид бізнесу серед підприємців

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 27 червня 2013 року
З початку 2013 року в Україні в цілому було зареєстровано понад 23 тисячі юридичних осіб та близько 80 тисяч приватних підприємців, причому більшість з новостворених суб'єктів господарювання зареєструвалися у сфері торгівлі, повідомляє Державна реєстраційна служба країни
Так, із загального числа ПП, що зареєструвалися в Україні з початку року, 6458 чоловік займаються продуктовою торгівлею в неспеціалізованих магазинах (харчові продукти, напої, тютюнові вироби). З юридичних осіб таким видом діяльності займаються лише 186.
В інших видах роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах додалося 5155 нових бізнесменів-приватників і тільки 85 юросіб.
У роздрібній торгівлі одягом і взуттям на ринках і з лотків зайняті 3859 нових фізосіб і всього 2 юридичні особи.
З юридичних осіб найбільше компаній зареєстровані у сфері неспеціалізованої оптової торгівлі (1452 нових). На другому місці ― оптової торгівлі деревиною, будматеріалами та сантехнічним обладнанням (439 нових юросіб). На третьому місці ― у сфері оптової торгівлі різними видами палива і паливно-мастильними матеріалами (238 нових фірм).
Нагадаємо, у квітні 2013 року прем'єр-міністр Микола Азаров акцентував увагу Уряду на створенні нових робочих місць у сільському господарстві з метою розвитку цієї галузі, як повідомляла Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...