• Спалах шлункової інфекції в Росії: госпіталізовано 152 людини

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 27 червня 2013 року

У місті Єлець Липецької області Росії спалахнула ентеровірусна інфекція. В лікарні госпіталізовано 152 людини, повідомляє сайт Міністерства охорони здоров'я РФ. 

Всього в Липецькій області зафіксовано 208 випадків гострого захворювання шлунково-кишкового тракту, що викликається ентеровірусами типу ECHO 30 і 6.

Раніше захворюваність ентеровірусною інфекцією зареєстрували в Ростові-на-Дону. Тут у 55 дітей поставлено діагноз «серозний менінгіт», викликаний ентеровірусом 71-го типу.

Всього в Ростові-на-Дону, починаючи з 3 червня, було зафіксовано 186 випадків ентеровірусної інфекції, з них 2 ― з летальним випадком (померли дві дівчини).

У Москві з ентеровірусної інфекцією госпіталізували 10 дітей. Поодинокі випадки захворювань ентеровірусної інфекції є також в Астрахані.

Як зазначають у міністерстві, збудником захворювання є ентеровірус з великою кількістю серотипів. Всі вони викликають схожі симптоми захворювання: підвищення температури, головний біль, нудоту і блювоту, біль у горлі.

Передаються ентеровіруси через брудні руки, неочищену воду, немиті овочі та фрукти. В 90% випадках від цього страждають діти, констатують медики.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...