• Рахунки Кредитпромбанку заарештовано

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 5 липня 2013 року
Майно Кредитпромбанку заарештовано згідно з рішенням Господарського суду Києва від 1 липня.
Суд призначив накласти арешт на рахунки Кредитпромбанку в межах величини позовних вимог, пред'явлених на суму в 287,93 млн грн з урахуванням 70,54 тис. грн судових витрат, повідомляє «Комерсант-Україна»
Крім цього, банку заборонено відчужувати будь-яке своє майно (рухоме і нерухоме) і майнові права за всіма договорами і угодами, в тому числі здійснювати передання активів Дельта Банку, яким володіє той же глава Кредитпромбанку Микола Лагун.
Виконавча служба може в будь-який момент заблокувати третину вільних коштів Кредитпромбанку. На 1 квітня їхня сума становила 627 млн грн.
Нагадаємо, американський вкладник Кредитпромбанку ― КУА «Практика» — подав позовну заяву до суду після того, як банк відмовився повернути компанії депозит, відкритий нею 5 липня 2010 року, який за договором закінчується 9 липня.
Для вирішення спору в ситуацію втрутився посол США Джон Теффт та президент Американсько-української ділової ради Морган Вільямс. Вони направили відповідні вимоги НБУ, президенту України Віктору Януковичу, міністру закордонних справ Леоніду Кожарі і першому віце-прем'єру Сергію Арбузову. На сьогоднішній день жодне з українських відомств на ці листи не відреагувало.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...