ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Літній японець підпалив приймальню мерії, є жертви

Велика Епоха
Сьогодні вранці безробітний літній японець кинув у приймальню мерії міста Такарадзука (префектура Хего) дві пляшки із запальною сумішшю. У результаті в будівлі почалася пожежа. П'ять осіб отримали опіки і отруєння димом, госпіталізовано троє потерпілих. З них дві жінки віком від 45 до 50 років (відвідувачки мерії) і три муніципальних службовця.

Фото: Tom Williams/Roll Call/Getty Images
Фото: Tom Williams/Roll Call/Getty Images
Пожежа була згашена близько 10:50 ранку. Вибух і пожежа завдали великої матеріальної шкоди муніципалітету: обгоріло 2200 квадратних метрів приміщення. Усі працівники та відвідувачі мерії були тимчасово евакуйовані (близько 500 посадових осіб і більше 100 відвідувачів), передає портал «Японські новини» з посиланням на прес-службу поліції.

Затриманий 63-річний чоловік Такахасі Седзі пояснив, що до відчайдушного вчинку його довела байдужість і нахабство чиновників. Довгий час японець вирішував податковий спір з місцевою владою і не отримавши позитивних результатів, вирішив вдатись до екстремістських заходів.

Як повідомляє видання, влада Такарадзука заблокувала банківську книжку Такахасі та інші його активи за несплату в строк податку на майно у своєму кондомініуму. В результаті Такахаші сьогодні близько 9:40 привіз до будівлі виконкому кілька пляшок та пластикову каністру з легкозаймистою рідиною. Наповнивши ємності, він кинув дві пляшки в будівлю.