ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Грабіжник у США заснув на місці злочину

Велика Епоха
У недільний ранок 7 липня в поліцію штату Флорида надійшов дзвінок від жінки, яку обікрали двоє грабіжників. Правоохоронці відразу прибули за викликом в пограбований будинок, де викрадач заснув прямо на місці злочину. Чоловіка заарештували разом з накраденими прикрасами.

Фото: chanpipat/freedigitalphotos.net
Фото: chanpipat/freedigitalphotos.net
У той день 21-річний Домонік Пінкард прийшов грабувати мешканку міста Леді-Лейк разом зі своїм другом Джуліаном Євангелістом. Вони зламали задні двері житла і проникли в будинок, щоб вкрасти одяг, прикраси і техніку, повідомляє Click Orlando.

Поки Євангеліст виносив з приміщення телевізор, Пінкард приліг відпочити на дивані й заснув. Напарник вирішив не будити приятеля і пішов. Коли додому повернулася господарка, то виявила зламані двері, зниклі речі, а на дивані незнайомого молодика.

Розслідування поліції привело їх до сусіднього будинку, де жив 20-річний Джуліан Євангеліст. Таким чином заарештували і його за звинуваченням у крадіжці зі зломом.

Всі викрадене майно було повернуто власниці, а підозрюваних доставили у в'язницю Лейк-Каунті, повідомляє поліція.

Подібний інцидент стався в кінці квітня 2013 року в місті Берлінгтон штату Вісконсін. Чоловік на ім'я Крістофер Вайт вночі зламав двері місцевого бюро нерухомості, схопив три комп'ютери і виніс їх на вулицю. Він вирішив повернутися в приміщення і перевірити, чи нічого не забув. Опустившись у підвал, він побачив на стіні шкуру ведмедя. Зняв її, щоб забрати з собою, але, піднявшись нагору, заснув, мабуть від втоми.

На наступний ранок, коли в офіс прибули співробітники, вони побачили зламані двері і зателефонували в поліцію. Коли та приїхала на місце злочину, то виявила там злодія, який спав на шкурі. Правоохоронці криками підняли грабіжника і відвезли до в'язниці, повідомляє портал Slate.