• МЗС поки не планує вивозити українців з Єгипту

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 9 липня 2013 року
Міністерство закордонних справ України поки не збирається розглядати питання про евакуацію своїх громадян із неспокійного Єгипту.
Про це сьогодні повідомив в.о. директора Департаменту інформаційної політики МЗС Василь Зварич, передає «Укрінформ». 
«Ми стежимо за розвитком подій у Єгипті. Якщо вони стануть розвиватися за найгіршим сценарієм, тоді ми приймемо відповідні рішення», ― сказав він.
Разом із тим, на сайті міністерства опубліковані рекомендації для співвітчизників, що перебувають в Арабській Республіці. Зокрема, в Каїрі їх закликають уникати площу Тахрір, район Гарден-сіті, Геліополіс, де розташований Президентський палац, набережну на Мааді, де стоїть Конституційний суд, площу Масперо, біля будівлі МЗС АРЄ, де базується Міністерство інформації. Саме в цих місцях проходять багатотисячні акції протесту.
Українським туристам, які зараз відпочивають на узбережжі Червоного моря в Єгипті, МЗС рекомендує не залишати територію готелю і утримуватися від поїздок за межі курортних міст.
Також міністерство закликає громадян України утриматися від відвідування місць великого скупчення людей, не брати участі в акціях протесту, не проводити несанкціоновану фото- і відеозйомку і не вступати в суперечки з місцевими жителями з питань політичної ситуації в Єгипті.
Наразі у Посольстві України в Єгипті працює цілодобовий телефон +201000039648. По ньому можна зв'язатися в разі надзвичайної ситуації.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...