• Російський олігарх став українським депутатом

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 8 липня 2013 року

За підсумками проміжних виборів до Верховної Ради, що пройшли в Севастополі 7 липня, в №224 окрузі переміг самовисуванець Вадим Новинський, повідомляє сайт ЦВК.

Олігарх вийшов уперед з результатом 53,41% голосів виборців, другий його опонент Василь Пархоменко (член КПУ) набрав 32,19% голосів. Решту ― 6,42% і 3,35% отримали самовисуванець Василь Зеленчук і єдиний кандидат від опозиції Дмитро Білоцерківець.

Зазначимо, Вадим Новинський є безпартійним, але в разі перемоги обіцяв примкнути до провладної більшості ― Партії регіонів.

Раніше бізнесмен був громадянином Росії, але побоюючись повторити долю Ходорковського, попросив у Віктора Януковича надати йому українське громадянство (саме тут Новинський сконцентрував свої численні бізнес-активи). Так, 29 травня 2012 року прохання російського промисловця було задоволено на основі «видатних заслуг перед Україною», згідно з указом Президента країни.

В Україні Новинський володіє великою інвестиційною групою «Смарт-холдинг» і тісно пов'язаний з донецьким олігархом Рінатом Ахметовим, за інформацією texty.org.ua.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...