• Три телеканали закрито в Єгипті

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 4 липня 2013 року

У Єгипті припинено мовлення трьох ісламістських телеканалів: «Єгипет-25», «Хафез» і «Аль-Нас», — а їхні керівники заарештовані. Телекомпанії належали правлячій партії «Брати-мусульмани» і були підконтрольні поваленому уряду.

Також військові затримали в Каїрі кількох співробітників телеканалу «Аль-Джазіра». Силовики увірвалися в офіс і заарештували ведучого, який вів програму в прямому ефірі, продюсерів і гостей, повідомляє інформаційне агентство Єгипту MENA.

Таким чином, діяльність каналу «Аль-Джазіра», який висвітлював нічні події в Каїрі і висловлювався на підтримку Мухаммеда Мурсі, була паралізована. Пізніше з п'яти заарештованих співробітників каналу, чотирьох відпустили.

Нагадаємо, 3 липня 2013 року Верховним конституційним судом Єгипту було тимчасово припинено дію конституції на території країни. Президент Єгипту і його наближені зміщені зі своїх постів і заарештовані. У цілому підготовлені ордери на арешт для 300 членів президентської партії «Мусульманське братство свободи і справедливості». Зараз військові ведуть операцію по їх пошуку та затриманню.

Керівником тимчасового уряду Єгипту призначений Голова суду Адлі Мансура.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...