• Вибоїна на дорозі врятувала британцю життя

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 8 липня 2013 року
Зазвичай вибоїни на дорогах викликають у більшості людей обурення, але у випадку, що стався з 65-річним британцем Реєм Лі, вибоїна врятувала йому життя.
Чоловік похилого віку перебував на ношах в задній частині швидкої карети, коли його везли до лікарні з діагнозом: серцевий напад, що виник після посилених тренувань. Його пульс бився зі швидкістю 190 ударів на хвилину, і в грудях була паралізуюча біль, пише The Daily Mail
По прибуттю до районної лікарні Солсбері, перед тим як «перезапустити» серце, медики збиралися зробити йому укол.
Але, завдяки поганій дорозі, по якій швидка допомога мчала на високій швидкості близько 8 кілометрів з дому Рея Лі в Уілтон графства Уїлтшир, старому не довелося довго чекати.
Коли швидка допомога вдарилася об вибоїну, всі на борту підстрибнули, а хворого чоловіка так підкинуло на ношах, що він впав на підлогу. Через кілька секунд після приземлення серцебиття пацієнта нормалізувалося. І на величезний подив медиків, пульс на моніторі показував 60 ударів на хвилину.
Як розповідає Лі та його дружина, вчитель-пенсіонер, раніше, регулярно проїжджаючи по цій дорозі, вони лаяли місцеву Раду за погане дорожнє покриття. Асфальт мав численні вибоїни. Деякі з них були близько метр завширшки і кілька десятків сантиметрів завглибшки.
«Я проклинав Раду за стан доріг протягом кількох місяців, оскільки постійно доводилося об'їжджати вибоїни, але зараз мені вже не хочеться, щоб вони їх латали. Я не кажу, що мене врятувала тільки одна вибоїна. Тут заслуга і численних медичних працівників. Але, можливо, без жахливого стану доріг Уїлтшира, я б так легко не прийшов до тями. Бажаю, щоб ті вибоїни, які зазвичай псують нам автомобілі, замість цього рятували наші життя», ― цитує видання побажання Лі.
Зараз британець почувається добре. Він провів у лікарні всього три дні, а тепер відпочиває вдома і дякує долю за «щасливий випадок».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...