• Тиждень у Єгипті вже можна відпочити за $500

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 10 липня 2013 року

Тиждень відпочити в Єгипті вже можна не за $700—800, як було раніше, а за $500—600, але українці все одно масово відмовляються проводити там відпустку.

Через нескінченні хвилювання, які охопили країну, забронювати тур в Єгипет можна дешевше на 30—40%. Не менш ніж на 30% впали ціни і в готелях, повідомляє газета «Вести» з посиланням на директора Центру туристичної інформації Володимира Царука.

Водночас турфірми запевняють, що на єгипетських курортах все спокійно, аеропорти і держустанови працюють за розкладом. До того ж, у цих місцях посилено заходи безпеки.

Менеджер місцевої турфірми Наталя Балада сказала виданню, що тиждень тому припинилися екскурсії до Каїра, Олександрії і Луксора, але локальні екскурсії проходять у повному обсязі. Хоча деякі туристи, за її словами, більше цікавляться Каїром, бажаючи «подивитися на революцію», але більшість туристів з України таки бояться.

Тим часом, протистояння в Єгипті загострюється й далі. У Каїрі і Олександрії ллється кров, повідомляє Reuters. У понеділок було поранено 435 осіб і вбито 51 чоловіка (майже всі ― «Брати-мусульмани»), коли армія відкрила вогонь по прихильниках поваленого президента Мурсі, що розташувалися за межами казарм Республіканської гвардії Каїра.

Прихильники Мурсі заявляють, що це військові відкрили вогонь по демонстрантах, що молилися біля штаб-квартири Республіканської гвардії. Вони впевнені, що саме там тримають в ув'язненні екс-президента. У свою чергу, військові стверджують, що це протестувальники намагалися штурмувати їхню будівлю, тому вони змушені були відкрити вогонь.

У той же час в Олександрії в сутичках «Братів» з противниками Мурсі і поліцією поранено вже понад 850 людей. Загалом у Єгипті за дні демонстрацій постраждало більше 1000 мітингувальників.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...