• Подорожчання ж/д квитків зменшить збитковість перевезень — влада

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 11 липня 2013 року

Підвищення вартості проїзду залізницею по Україні дозволить зменшити збитковість пасажирських перевезень та отримати кошти для поліпшення якості цих транспортувань. Таку причину підвищення цін назвав міністр інфраструктури Володимир Козак, повідомляє прес-центр відомства.

«Рішення про те, щоб підвищити ціни на квитки по ж/д було непростим, але ми були змушені піти на це. Необхідно поліпшити якість перевезень пасажирів і технічне обслуговування, яке сьогодні не на найвищому рівні», ― сказав Козак.

Як наголошується в Мінінфраструктурі, підвищення вартості залізничних квитків здійснюватиметься у два етапи: у липні на 10% і жовтні ― на 10% на потяги внутрішнього сполучення. При цьому проїзд у поїздах та електропоїздах «Інтерсіті» і «Інтерсіті+», а також у вагонах СВ пасажирських поїздів і приміських поїздах не зміниться. На поїзди міжнародного сполучення (крім СВ) ціни на квитки піднімуть на 5% у липні та 5% ― у жовтні.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури України на прохання «Укрзалізниці» наказами №413 та №414 від 19.06.2013 затвердило нові тарифи на перевезення пасажирів, провезення багажу і вантажобагажу в поїздах усіх сполучень. Нові ціни набудуть чинності з дня їх офіційного опублікування.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...