• В Україні виявили поле коноплі на 1 млрд грн

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 10 липня 2013 року
У Харківській області співробітники Відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків при кримінальній міліції нещодавно виявили величезне поле (площею 70 гектарів), засіяне коноплею. У результаті операції було вилучено 12 млн кущів вагою в 122,5 тис. кг. Вартість наркосировини оцінюється в 1 млрд 280 млн грн, повідомляє прес-центр ГУМВС України ГУМВС України в Харківській області. 
Відповідно до досудового розслідування, виявилося, що поле засіяли представники одного з регіональних ТОВ, яке має ліцензію на перевезення, зберігання і культивування маку і конопель. При цьому квоти на культивування наркотичних рослин у Харківській області та інших відповідних дозволів товариство не мало. А засіяний майданчик не перебував під охороною.
Зараз на ім'я директора цього товариства накладені значні штрафні санкції. Главі підприємства також загрожує позбавлення волі до трьох років, при цьому подальші три роки він не може займати певні посади і займатися відповідною діяльністю.
Тепер за рішенням Київської районного суду вся зібрана плантація конопель підлягає знищенню (спалюванню), а ділянка ― оранці.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...