• 95% офісних працівників працюють під час відпустки

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 10 липня 2013 року
Майже 95% офісних працівників України доводилося працювати під час відпустки. Такі дані показало дослідження кадрового порталу HeadHunter
Більшість з них становлять старі співробітники ― від 40 і більше років. Тільки 1% із них в дні відпочинку вдається не вирішувати завдання по роботі. У віці з 30 до 40 років ймовірність потрапити в таку ситуацію виникала у 97% трудящих. Найбільше щастить молодим людям (21—30 років). Серед них 91% вдавалося повністю забути про роботу і не вирішувати «гарячі питання».
Найчастіше строкові робочі завдання турбують під час відпустки банківських працівників (83%). Менше ― IT-фахівців (75%) і менеджерів з продажу (74%), ще менше ― транспортників (63%) і виробничників (61%).
Причому половина респондентів (47%) з розумінням ставляться до необхідності бути на зв'язку під час відпустки, а 29% ― просто не можуть бути без телефону або Інтернету. І з віком цей показник відповідальності зростає.
Серед керівників 41% тримають руку «на пульсі» під час відпустки і лише 27% дозволяють собі і підлеглим відпочити один від одного повністю.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...