ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В якій країні можна найшвидше стати мільйонером?

Велика Епоха
Згідно з дослідженням, проведеним на початку цього року експертами Barclays Bank, країною, де найшвидше можна заробити мільйон, став Сінгапур.

Сінгапур оголосили країною, де можна найшвидше стати мільйонером. Фото: ROSLAN RAHMAN / AFP / Getty Images
Сінгапур оголосили країною, де можна найшвидше стати мільйонером. Фото: ROSLAN RAHMAN / AFP / Getty Images
В опитуванні брали участь 2000 мільйонерів з різних країн світу, чий стан оцінюється не менш як в $1,5 млн, повідомляє Forbes.ua.

Результат опитування показав, що більшості сінгапурських багатіїв знадобилося менше 10 років, щоб заробити перший мільйон. Причому свій капітал вони накопичували не на стрімкому зростанні цін на нерухомість, а на інвестиціях (72% з них), операціях з нерухомістю (58%) та від зарплат і бонусів.

Так, з 2008 по 2013 роки близько 50% сінгапурських мільйонерів збільшили свої статки за рахунок двократного зростання біржового індексу STI, незважаючи на економічну, соціальну і політичну нестабільність в ті роки.

У той же час, як зазначає Barclays, їхній капітал схильний до більших коливань, ніж в інших країнах світу.

З усіх опитаних сінгапурських мільйонерів майже 70% повідомили, що з плином часу величина їхніх активів значно змінювалася через високий ступінь інтеграції національної економіки. 61% сінгапурських багатіїв тримають більшу частину своїх статків на банківських депозитах або інвестують.