ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Будемо реагувати жорстко - врадіївський активіст про затягування справи

Велика Епоха
Врадіївська постраждала йде на поправку, а місцеві жителі селища налаштовані реагувати «жорстко», якщо справа про зґвалтування жінки затягнеться.

Фото: tsn.ua
Фото: tsn.ua
«Ми будемо реагувати адекватно і жорстко. Ми вже перейшли рубікон. Нехай у МВС не сподіваються, що справу вдасться спустити на гальмах. Попереджаємо, якщо підозрюваних випустять або будуть затягувати справу, то від нас піде жорстка реакція ― аж до силових методів. Боюся, мирно домовитися не вийде», ― прокоментував ситуацію місцевий активіст Григорій Могильов виданню «Сегодня».

Вчора у Врадіївці побував і лідер партії «УДАР» Віталій Кличко, де взяв участь у засіданні колегії прокуратури Миколаївської області в якості народного депутата.

«Сьогодні у людей в Україні є велика недовіра і сумніви з приводу розслідування справи про зґвалтування і замах на вбивство Ірини Крашкової. Сумніви в тому, що воно буде об'єктивним, а всіх злочинців покарають. Зокрема тому, що є мало повідомлень про хід розслідування. Тому я звертаюся до вас, не затягуйте розслідування і максимально інформуйте громадськість про хід слідства. Це питання не тільки Миколаївщини. Якщо так триватиме і далі, то локальними бунтами в країні не обійдеться і вам, як правоохоронцям, за все доведеться відповідати», ― цитує прес-центр «УДАРу» заяву лідера партії.

Народний обранець також відвідав постраждалу, яка зараз проходить лікування в Миколаївській лікарні та поспілкувався з її 11-річним сином, який мріяв познайомитися з Кличком.

А між тим, жителі селища повідомляють, що їх почали масово викликати на допити до прокуратури з приводу стихійної акції протесту під стінами міліції, повідомляє місцевий портал «Новости N».

«Репресії все ж таки будуть. Нам усім говорять одне і те ж в дуже жорсткій і безапеляційній формі: "Ви зафіксовані на відео під час акцій протесту біля будівлі міліції. Вам необхідно з'явитися до Врадіївського райвідділу на допит у 16 і 17 кабінет". При цьому ніяких повісток "людина в штатському" нікому не вручає», ― прокоментував виданню ситуацію один з організаторів акції протесту, якого вчора викликали на допит.

Нагадаємо, 29-річна Ірина Крашкова була жорстоко побита й зґвалтована 26 червня двома місцевими співробітниками міліції і водієм. У результаті жінка потрапила до лікарні з важкими травмами черепа і бнзліччю рваних ран на обличчі. Ґвалтівники затримані до кінця літа.