• Україна і Панама скасували візи

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 11 липня 2013 року

Кабінет міністрів України сьогодні на засіданні уряду підписав угоду з Республікою Панама про скасування віз, повідомляє газета «Сегодня» з посиланням на міністра закордонних справ Леоніда Кожару.

Раніше вільно можна було поїхати в Панаму при наявності 5-річної візи в США. В інших випадках за відкриття візи в панамську республіку потрібно було заплатити $75 консульського збору.

Також візи скоро будуть скасовані в арабські держави Катар, Оман, Алжир і західно-африканську Республіку Сенегал для дипломатів та власників службових паспортів.

Планується, що Кожара підпише відповідні Угоди з сенегальською, катарською, оманською і алжирською сторонами в узгоджені терміни, повідомляє прес-центр КМУ.

Розпорядження схвалити проект Угоди між українським Кабміном та урядами вищеназваних Республік про звільнення від оформлення віз громадян, які користуються дипломатичними або службовими паспортами, прийняте сьогодні міністрами на засіданні уряду.

Положення двосторонніх документів передбачають вільний в'їзд-виїзд українських дипломатів та осіб зі службовими паспортами на територію цих держав на період, який не перевищує 90 днів протягом півроку з дати першого в'їзду.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...