• В Києві зведуть футуристичний концерт-хол на воді

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Субота, 20 липня 2013 року

У Києві на лівому березі Дніпра прямо на воді побудують великий концертний хол із залами-трансформерами, які можна швидко переобладнати під будь-яке шоу і навіть на льодову арену.

Проект затверджений у столичному інвестиційному агентстві при КМДА. Залишилося знайти інвесторів, повідомляють «Вести». 

Окрім концертів, які можна буде тут проводити відразу по кілька на день, у новій будівлі планують звести холи для симпозіумів, виставок та корпоративних вечірок. Тут же будуть розміщені готель і розважальний центр.

У Київському інвестиційному агентстві зазначили, що цим проектом уже зацікавилися іноземці, але для початку будівництва потрібно узаконити проект відведення земельної ділянки: передати її у власність або користування.

Тим часом, на ряд інших культурних закладів столиці чекає закриття. В восьми комунальних кінотеатрах Києва наразі працює комісія з реорганізації - припинення їхньої діяльності. Серед них опинились «Братислава», «Росія», «Ленінград», «Київська Русь», «Флоренція», «Лейпциг», «Загреб», «Київкінофільм» і «Кінотеатр ім. Т. Шевченка», повідомляє прес-центр КМДА

За словами заступника голови КМДА Віктора Коржа, це робиться з метою відновити роботу і конкурентоспроможність кінотеатрів, для чого в міському бюджеті передбачать необхідні кошти.

«Переважна більшість комунальні кінотеатрів столиці знаходяться в незадовільному стані. Вони мають накопичені борги і знаходяться в судових процесах...», ― зазначив Корж.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...