ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

22-денне голодування: Болгарський поет домагається відставки уряду

Велика Епоха
Відомий болгарський поет, журналіст і колишній член Великого національного зібрання Едвін Сугарьов після 22 днів протестного голодування потрапив до реанімації, повідомляє Dnes.bg.

Він вимагає відставки прем'єр-міністра Пламена Орешарскі.

За 22 дні голодування стан поета різко погіршився і вчора для нього довелося викликати швидку допомогу. Зараз Едвін Сугарьов перебуває в реанімації. Медики вмовляють його припинити безвихідний акт, оскільки це може коштувати йому життя.

Однак болгарський поет і журналіст заявив, що не може припинити страйку.

«Я не можу припинити страйку, оскільки це дуже важливо. Прийшла межа моєї терпимості, а значить, це є ознакою нетерпимості всіх болгарських громадян. Це пов'язано з 23 членами нинішнього аморального уряду. Звичайно, життя є найважливішим, але іноді необхідно змінювати історію такими радикальними заходами», ― заявив він.

У свою чергу, п'ятеро дітей Сугарьова поширили в ЗМІ відкритого листа. У ньому вони повідомили, що не можуть спокійно дивитися на те, як влада не звертає уваги на відчайдушний акт батька. На знак солідарності вони також оголосили голодування 17 липня.

Підтримати сім'ю Сугарьова вирішили і представники болгарської інтелігенції. Вони публічно підтримали вимоги поета, але, в той же час, закликають його припинити голодування.

Як нагадує видання, Сугарьов почав голодування 26 червня, заявивши, що не припинить його доти, поки Пламен Орешарскі та його уряд не покинуть політичну сцену.