• МЗС України засудило «яєчний» інцидент з Коморовським

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 16 липня 2013 року

МЗС засудило хуліганські дії 21-річного запоріжця, які він вчинив по відношенню до польського президента Броніслава Коморовського під час заходів, приурочених до 70-річчя Волинської трагедії.

Броніслав Коморовський«Ми засуджуємо хуліганські методи і вважаємо їх неприйнятними щодо глав іноземних держав, і особливо щодо президента дружньої нам Польщі», ― цитує «Укрінформ» сьогоднішню заяву директора Департаменту інформаційної політики МЗС Євгена Перебийніса.

За його словами жодних офіційних звернень до українського МЗС від польської сторони з приводу інциденту не надходило. У той же час Київ запевнив, що правоохоронні органи України проведуть належне розслідування цього хуліганського акту.

Нагадаємо, 14 липня в Луцьку, після служби в костелі святих Петра і Павла до Броніслава Коморовського підійшов юнак і поплескав його по плечу. Після цього на піджаку президента залишилося розчавлене яйце. Хлопця затримали. Як з'ясувалося пізніше, ним виявився 21-річний житель Запорізької області.

За фактом події МВС Укрїни почало кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу. Стаття передбачає покарання у вигляді штрафу (до 50-ти неоподатковуваних мінімальних зарплат), або арешт до 6-ти місяців, або позбавлення волі до 3-х років за «грубе порушення громадського порядку» (явну неповагу, особливу зухвалість чи цинізм).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...